×

Staň sa redaktorom!

Informačný portál mojenmnv.sk je jediný funkčný info portál v novomestskom okrese. Staň sa jeho súčasťou aj ty.

Okrem písaniu článkov sa venujeme aj tvorbe videí, reportáži, ankiet či fotoreportov. Ak máš čim prispieť, baví ťa písanie, tvorba videí alebo fotografovanie, tak sa nám ozvi. Získaš super tím, nové skúsenosti a veľa iného.

Mesačne náš web zaznamená viac ako 10 000 návštev a ako jediní máme všetky aktívne a zaujímavé Facebook stránky v okolí, vďaka čomu máme dokopy okolo 23 000 fanúšikov.

K tomu sa ešte venujeme mestu a ľudom, podporujeme okolité akcie a pomáhame tunajším podnikateľom.

Prihláste sa do svojho účtu a zapojte sa do fóra alebo komentovania článkov.
Zabudli ste heslo?
Zabudnuté heslo
Späť na prihlásenie
  • LOGIN
  • Staň sa redaktorom
MojeNMnV.sk | Nové Mesto nad Váhom
  • MESTO
    • O meste
    • Transparentné mesto
    • Štatút mesta
    • Samospráva
    • Šport
    • Školstvo
    • Zdravotníctvo
  • ŽIVOT V MESTE
  • VOĽNÝ ČAS
    • História mesta
    • Kultúra
    • Podujatia
    • Kam na výlet
    • Príroda a okolie
  • PODNIKY A SLUŽBY
    • Register
    • Denné menu
  • FÓRUM
Denné menu
  • Úvod
  • Magazín
  • Kultúra
  • Ady Hajdu a Anna Šišková vám predstavia talianske manželstvo
 
ady hajdu
Lukas
utorok, 20 marec 2018 / Kategória: Kultúra

Ady Hajdu a Anna Šišková vám predstavia talianske manželstvo

Už najbližší pondelok, 26.3., k nám zavítajú známi herci, aby nám v divadelnej komédií ukázali, ako nájsť harmóniu vo vzťahu a oživiť starú lásku.

Otvorené manželstvo

Neuveriteľný „manželský“ koncert v podaní úžasnej Anky Šiškovej, držiteľky ocenenia Dosky a Českého leva, a Adyho Hajdu, skvelého a oceňovaného herca doma i u susedov.

„Z pera talianskeho dramatika a nositeľa Nobelovej ceny za literatúru, Daria Fo, hra o svojráznom manželskom páre a večnom konflikte muža a ženy. Dvaja ľudia hľadajú harmóniu partnerského života a zároveň sa navzájom ubíjajú. Typické manželstvo na taliansky spôsob. Kam až sme schopní zájsť v snahe oživiť vyhasnutý ošiaľ lásky? Dokážeme odpustiť partnerovi neveru? Prispôsobíme sa „otvorenému manželstvu“, aj keď je otvorené iba z jednej strany? Nevlastniť ľudí a radovať sa z každého ďalšieho života. Všetko neriešiteľné sa jedného dňa vyrieši a dramatické situácie sa časom zmenia na komické.“

Vstupenky aj online

Predstavenie sa koná v pondelok 26.3. o 18:00 v sále MsKS a vstupné stojí 14 €.
Vstupenky si môžete zakúpiť aj online na msks.sk alebo priamo v pokladni MsKS.

Ovorene manželstvo

Share6
+1
Tweet
Shares 6
Značky Kultúra Nové Mesto nad Váhom, MsKS

Podobné články

burza

Detská burza v Hrádku už tento víkend!

plesova sezona

Plesová sezóna odštartovala v Čachticiach

V Novom Meste nad Váhom potečie pivo potokom

Pridaj komentár Zrušiť odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Magazín

  • Aktuality
  • O meste
  • Samospráva
  • Z okolia
  • Kultúra
  • Šport
  • Hlas Novomešťanov
  • Pýtame sa starostu
  • Pýtame sa za vás
  • Vaše foto a video
  • Za oponou

Služby občanom

Sprievodca sociálnymi službami

MojeNMnV.sk - nový spôsob objavovania mesta.

Inovatívny portál o meste Nové Mesto nad Váhom. Prinášame aktuálne informácie o živote v meste, zviditeľňujeme podniky a podujatia, venujeme sa spoluobčanom a tvoríme web pre ľudí.

  • Oficiálny web mesta
  • Technické služby mesta
  • Mestský bytový podnik
  • Mestské kultúrne stredisko
  • Úrad práce, soc. vecí a rodiny
  • Novinky z mesta a okolia
  • Podujatia
  • Kam na výlet
  • História mesta
  • Súťaže
  • RGB Javorina
  • Register podnikov
  • Pracovné ponuky

Moje NMnV

© 2015 Flavio Thorwald | Všeobecné podmienky | Cookies | Reklama a spolupráca

TOP
X
Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. Ak budete pokračovať v používaní tejto stránky budeme predpokladať, že ste s ňou spokojní.OkČítať viac