Aktivita 1

Mediálny partner: Moje NMnV

Na začiatku sme chceli iba vlastný web o meste, lebo ten oficiálny nám vadí. Časom sme však vytvorili viac webov, získali najväčšie a najaktívnejšie Facebook stránky a podarilo sa nám vytvoriť kvalitné internetové médium. Vďaka tomu sa nám ozýva čoraz viac ľudí, ktorí by chceli spolupracovať s našou skupinou.

Viac sa dočítate v sekcií O nás.

Aktivita 2

Reklamná a grafická podpora zdarma

Dlhodobo sa snažíme zvýšiť úroveň reklamy a grafiky v meste. Preto nepodporujeme vylepovanie plagátov na nepovolené miesta, mestským podnikom a službám ponúkame krajšie weby za minimálnu cenu alebo ak niekto organizuje dobrú akciu, ale nechce sa mu riešiť reklama ani plagát, tak ponúkame naše služby úplne zdarma.

V prípade, že organizujete nejaké podujatie, nás oslovte a dohodneme sa. Ak sa vám bude náš plagát páčiť a prisľúbite, že ho bude Moje NMnV graficky zastrešovať aj budúci rok, tak máte reklamu zdarma.

Viac na info@mojenmnv.sk alebo Plagát a reklama zdarma

Aktivita 2

Zbierka pre útulok Nádej

S novomestským útulkom Nádej nespolupracuje žiadne médium v meste. Preto sme sa toho chopili my a prišli so zbierkou. Zistili sme, že ľudia chcú pomáhať, no musí ísť niekto prvý. Zbierka mala byť spočiatku nefinančná a mala trvať iba mesiac, no od týchto kritérií sme časom upustili. Ľudia nám fotili svoje balíčky, ktoré následne nosili do útulku a aj vďaka tejto zbierke sa zvýšil záujem o tento problém. Neskôr sa do zbierky zapojila aj novomestská predajňa Super ZOO v obchodnom centre RGB Javorina.

TOP