Perón Ka

Kaviareň Perón Ka nás oslovila netradičným spôsobom. Najprv nám napísali na jednu FB stránku s tým, že na stanici je nová kaviareň. Moc sme tomu nevenovali pozornosť, ale nedalo nám to a predsa sme ich oslovili.
Po prvej návšteve sme zistili, že Perón Ka je naozaj dobrá kaviareň s výbornou polohou.

Preto sme sa ich chopili my. Najprv dostali promo-reklamu na našich FB stránkach, kde mal daný príspevok za 24 hodín dosah viac ako 20 tisíc ľudí. Neskôr sme si nafotili vlastné fotografie a vytvorili pár bannerov. Návrh a tlač bannerov boli v našej réžií, Perón Ka si dala iba vlastné logo.

Neskôr si vytvorili vlastnú FB stránku, do ktorej sme boli prizvaní na pomoc so spravovaným obsahu. Vďaka tomu sa naďalej aktívne podieľame na propagovaní Perón Ky. Príspevky obsahujú naše fotky, ktoré majú za cieľ zviditeľniť samotnú kaviareň a poukázať na všetky ponúkané nápoje, fornetty a iné tovary.

Sumár
Klient Kaviareň Perón Ka
Rok 2017
Práca Reklama
Fotografie
Návrh a tlač banneru
Spravovanie sociál. sietí

Chcete aj vy patriť medzi naších partnerov a klientov?

V meste sme jediní grafici, ktorí majú vlastné médium. Skupina Moje NMnV vlastní najväčšiu FB sieť stránok a najnavštevovanejšiu stránku o meste. Popritom sa stále rozširujeme a hľadáme nové aktivity, do ktorých by sme sa pustili. Napíšte nám a pridajte sa do skupiny Moje NMnV.

TOP