×

Staň sa redaktorom!

Informačný portál mojenmnv.sk je jediný funkčný info portál v novomestskom okrese. Staň sa jeho súčasťou aj ty.

Okrem písaniu článkov sa venujeme aj tvorbe videí, reportáži, ankiet či fotoreportov. Ak máš čim prispieť, baví ťa písanie, tvorba videí alebo fotografovanie, tak sa nám ozvi. Získaš super tím, nové skúsenosti a veľa iného.

Mesačne náš web zaznamená viac ako 10 000 návštev a ako jediní máme všetky aktívne a zaujímavé Facebook stránky v okolí, vďaka čomu máme dokopy okolo 23 000 fanúšikov.

K tomu sa ešte venujeme mestu a ľudom, podporujeme okolité akcie a pomáhame tunajším podnikateľom.

Zabudnuté heslo

Aktualizácia

Denné menu aktualizujeme každý deň. Vy nám buď pošlete menu na celý týždeň alebo si ho aktualizujete na svojej web stránke, odkiaľ ho preberieme.

Zdielanie

Sme jediný (funkčný) informačný portál v okrese. Okrem turistického portálu či online magazínu máme aj sieť Facebook stránok, na ktorej denné menu zdielame.

Podpora

Máme radi naše mesto a radi pomáhame aj miestnym podnikateľom, preto okrem zobrazovania menu ponúkame aj registrovanie do nášho zoznamu podnikov a služieb.

Spolupráca

Často robíme pre ľudí rôzne súťaže, pracujeme aj s podnikmi, zapájame ich do súťaží, sponzorstva či navštevujeme s vybranými návštevami. Pridajte sa aj vy.

Registrácia zdarma

Pridanie podniku je úplne zdarma, neplatíte ani žiadne poplatky potom. Získate jednoduchý a prehľadný profil s informáciami, kontaktami, mapou a galériou. Výhodou sú optimalizované profily, vďaka ktorým vás Google rýchlejšie nájde.

Každá reštaurácia navyše ziska mesiac zobrazovania denného menu zdarma. Táto služba je však spoplatnená výškou vášho jedného menu / za týždeň. Ak vaše denné menu stojí 3,90 €, tak vám týždenné menu zobrazíme za 3,90 €. Za mesiac takejto reklamy zaplatíte 4 (týždne) x 3,90 (jedno menu) = 15,60 €.

TOP
X