×

Staň sa redaktorom!

Informačný portál mojenmnv.sk je jediný funkčný info portál v novomestskom okrese. Staň sa jeho súčasťou aj ty.

Okrem písaniu článkov sa venujeme aj tvorbe videí, reportáži, ankiet či fotoreportov. Ak máš čim prispieť, baví ťa písanie, tvorba videí alebo fotografovanie, tak sa nám ozvi. Získaš super tím, nové skúsenosti a veľa iného.

Mesačne náš web zaznamená viac ako 10 000 návštev a ako jediní máme všetky aktívne a zaujímavé Facebook stránky v okolí, vďaka čomu máme dokopy okolo 23 000 fanúšikov.

K tomu sa ešte venujeme mestu a ľudom, podporujeme okolité akcie a pomáhame tunajším podnikateľom.

Prihláste sa do svojho účtu a zapojte sa do fóra alebo komentovania článkov.
Zabudli ste heslo?
Zabudnuté heslo
Späť na prihlásenie
  • LOGIN
  • Staň sa redaktorom
MojeNMnV.sk | Nové Mesto nad Váhom
  • MESTO
    • O meste
    • Transparentné mesto
    • Štatút mesta
    • Samospráva
    • Šport
    • Školstvo
    • Zdravotníctvo
  • ŽIVOT V MESTE
  • VOĽNÝ ČAS
    • História mesta
    • Kultúra
    • Podujatia
    • Kam na výlet
    • Príroda a okolie
  • PODNIKY A SLUŽBY
    • Register
    • Denné menu
  • FÓRUM
Denné menu
  • Úvod
  • Magazín
  • Aktuality
  • Nové Mesto bude opäť hľadať superstar! Už po 4. krát
 
novostar
Lukas
utorok, 16 január 2018 / Kategória: Aktuality

Nové Mesto bude opäť hľadať superstar! Už po 4. krát

Po minuloročnom Supertanci prichádza Centrum voľného času so súťažou Novostár. Hľadanie speváckej hviezdy začína už o pár dní!

4. ročník v priebehu 12-tich rokov

Prvá krát sa spevácka súťaž Novostar konala v roku 2006 a druhý ročník hneď o rok nato. Súťaž však nemala veľa účastníkov a už tretí ročník sa konal v roku 2013. Teraz, po piatich rokoch sa CVČ rozhodlo usporiadať konkurz, z ktorého zišlo 9 súťažiacich. Tí si pomerajú sily v jednotlivých kolách, pričom vždy dvaja vypadnú.

O postupe rozhodujú samotní diváci, hneď po skončení programu, formou hlasovacích lístkov. Tie sa dajú zakúpiť pri vstupe do sály.
Na súťažiacich bude dozerať 5 členná porota v zložení: populárna speváčka Helena Vrtichová, riaditeľ ZUŠ Peter Rýdzi, riaditeľka CVČ Jana Heveryová, učiteľka ZUŠ Jana Kukučová a speváčka Júlia Vlčková.

Prvé kolo sa koná štvrtok, 25.1. o 17:00 v Mestskom kultúrnom stredisku.

Naposledy EGO, teraz Metalinda

V 3. ročníku bol na finálovom kole ako hosť EGO, ktorého vystúpenie prikladáme na konci článku. Tento rok sa môžete tešiť na finálového hosťa skupinu Metalinda.

Share6
+1
Tweet
Shares 6
Značky Centrum voľného času, Nové Mesto nad Váhom

Podobné články

postavme sa za slusne slovensko

Aj Nové Mesto sa postaví Za slušné Slovensko

neo real

Domy na Bzinskej a v Častkovciach rastú ako huby po daždi

rozpocet nmnv 2018

Rozpočet 2018: rok plný opráv a zvyšovania platov

Pridaj komentár Zrušiť odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Magazín

  • Aktuality
  • O meste
  • Samospráva
  • Z okolia
  • Kultúra
  • Šport
  • Hlas Novomešťanov
  • Pýtame sa starostu
  • Pýtame sa za vás
  • Vaše foto a video
  • Za oponou

Služby občanom

Sprievodca sociálnymi službami

MojeNMnV.sk - nový spôsob objavovania mesta.

Inovatívny portál o meste Nové Mesto nad Váhom. Prinášame aktuálne informácie o živote v meste, zviditeľňujeme podniky a podujatia, venujeme sa spoluobčanom a tvoríme web pre ľudí.

  • Oficiálny web mesta
  • Technické služby mesta
  • Mestský bytový podnik
  • Mestské kultúrne stredisko
  • Úrad práce, soc. vecí a rodiny
  • Novinky z mesta a okolia
  • Podujatia
  • Kam na výlet
  • História mesta
  • Súťaže
  • RGB Javorina
  • Register podnikov
  • Pracovné ponuky

Moje NMnV

© 2015 Flavio Thorwald | Všeobecné podmienky | Cookies | Reklama a spolupráca

TOP
X
Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. Ak budete pokračovať v používaní tejto stránky budeme predpokladať, že ste s ňou spokojní.OkČítať viac