Plagát a reklama zdarma od Moje NMnV

Medzi naše aktivity patrí okrem iného aj zlepšovanie grafickej a reklamnej úrovne v meste. Preto sme sa rozhodli, že ponúkneme naše služby zdarma!

Často sa stáva, že rôzne akcie a podujatia nemajú tak kvalitné plagáty a reklamu, akú by si zaslúžili. Príkladom môže ísť napr. mesto, ktoré nemá dobré plagáty a ľudia na to potom nadávajú. Pravdou však je, že ľudia nadávajú oprávnené. My dokonca zlé plagáty odmietame zdielať.

Vás sa to však týkať nemusí. Zverte sa do rúk skupiny Moje NMnV a prvý rok spolupráce máte zdarma!

Naša ponuka

Začneme grafikou. Vytvoríme vám návrh plagátu, od ktorého sa odrazíme. Pomeníme podľa vašich predstáv a neskôr si ho upravíme do potrebných rozmerov. Okrem klasickej A4 si spravíme aj obrázky presne na mieru pre Facebook, naše stránky a ak budete chcieť, tak aj do telky na RGB Javorina.

Náš tlačiarenský servis vám zabezpečí aj tlač do akýchkoľvek rozmerov či množstva, tlač si však platíte sami. Ale nebojte sa, aj tu sme nápomocní, platíte iba za materiál, práca nie je započítaná.

Nasleduje reklama. Naša stránka je približne rovnako navštevovaná ako oficiálny web (máme cca 80% oproti oficiálnej) a návštevnosť nám stále rastie. Do skupiny Moje NMnV patrí okrem rovnomenného webu aj turistický portál nmnv.travel či online magazín nmnvlive.sk.
Do toho vlastníme aj tri Facebook stránky s celkovým počtom ľudí cez 15 tisíc, pričom do toho spadá aj najväčšia a najaktívnejšia stránka Priznania Novomešťanov.
Novinka v našej ponuke je reklama v telke na RGB Javorina - tu vám ponúkame zľavu 50% na prvý rok spolupráce.

Na oplátku

Máme radi lojalitu a zásadovosť. Preto očakávame, že keď klient dostane prvý rok zdarma, tak nás osloví aj druhý rok (ten sa síce platí, ale žiadne zdieranie) a že Moje NMnV bude jediný partner v rámci internetových médií v Novom Meste nad Váhom. V opačnom prípade už nebude možná žiadna spolupráca.

Ak vás ponuka zaujala a radi by ste sa pridali na stranu Moje NMnV, tak nám napíšte na info@mojenmnv.sk

Chcete vedieť o nás viac?

Prečítajte si stručné info v sekcií O nás alebo si prelistujte Portfólio.
TOP