×

Staň sa redaktorom!

Informačný portál mojenmnv.sk je jediný funkčný info portál v novomestskom okrese. Staň sa jeho súčasťou aj ty.

Okrem písaniu článkov sa venujeme aj tvorbe videí, reportáži, ankiet či fotoreportov. Ak máš čim prispieť, baví ťa písanie, tvorba videí alebo fotografovanie, tak sa nám ozvi. Získaš super tím, nové skúsenosti a veľa iného.

Mesačne náš web zaznamená viac ako 10 000 návštev a ako jediní máme všetky aktívne a zaujímavé Facebook stránky v okolí, vďaka čomu máme dokopy okolo 23 000 fanúšikov.

K tomu sa ešte venujeme mestu a ľudom, podporujeme okolité akcie a pomáhame tunajším podnikateľom.

Zabudnuté heslo

Beckovské slávnosti

Beckov

Tradičné multižánrové podujatie, vďaka ktorému každý rok ožívajú staré ľudové remeslá a hrdinskí rytieri z časov minulých – to sú Beckovské slávnosti konajúce sa pod hradom Beckov v rovnomennej obci, 6 kilometrov vzdialenej od Nového Mesta nad Váhom.

Bohatý kultúrny program – rytierske súboje, stredoveký tábor, dobová kuchyňa, sprievod vojvodu a jeho vojska či lukostrelecká strelnica – dopĺňa remeselný jarmok, na ktorom sa zídu všetci majstri tradičných ľudových remesiel.
Ďalšími lákadlami sú majstrovstvá sveta v hode vidlami Vidlomet, D. A. S. aréna, ktorá láka ľudí na množstvo diskusií, premietania či diskusií o aktuálnych aj neobyčajných témach a samozrejme, nafukovacie kráľovstvo, ktoré je plné nafukovacích hradov, šmykľaviek, trampolín a iných atrakcií, ktoré potešia každé dieťa.

Pomyselnou čerešničkou je skvelý hudobný program, ktorý počas troch dní dokáže osloviť všetky vekové kategórie. Od oldies párty cez najlepších slovenských i českých interpretov až po ľudovú hudbu.
Vystriedali sa tu už interpreti ako sú: Richard Müller, Horkýže Slíže, Modus, Ibi Maiga, Gladiator, Buty, Kristína, Vidiek, IMT Smile, Maxim Turbulenc, Desmod, Tublatanka, Senzi Senzus, Lojzo či Duo Yamaha.

V roku 2018 sa Beckovské slávnosti konajú 13. – 15.7.

web doubleagency.sk
e-mail info@doubleagency.sk
facebook Beckovské slávnosti
TOP
X