×

Staň sa redaktorom!

Informačný portál mojenmnv.sk je jediný funkčný info portál v novomestskom okrese. Staň sa jeho súčasťou aj ty.

Okrem písaniu článkov sa venujeme aj tvorbe videí, reportáži, ankiet či fotoreportov. Ak máš čim prispieť, baví ťa písanie, tvorba videí alebo fotografovanie, tak sa nám ozvi. Získaš super tím, nové skúsenosti a veľa iného.

Mesačne náš web zaznamená viac ako 10 000 návštev a ako jediní máme všetky aktívne a zaujímavé Facebook stránky v okolí, vďaka čomu máme dokopy okolo 23 000 fanúšikov.

K tomu sa ešte venujeme mestu a ľudom, podporujeme okolité akcie a pomáhame tunajším podnikateľom.

Zabudnuté heslo

Novomestský pivný festival

Nové Mesto nad Váhom

Tradícia pivného festivalu sa v Novom Meste nad Váhom začala písať v roku 2013. Skvelá atmosféra, široký výber pív, atrakcie pre deti, hudobný program či pivné súťaže. Vlastnosti, ktoré charakterizovali festival už na prvom ročníku a platia dodnes.

Novomestské slávnosti piva ponúkajú na výber desiatky zaujímavých a netradičných pív. Okrem známych Staropramen, Bernard či Svijany sú na výber aj pivá ako Leffe bruin, Hoegaarden, Primátor, Erdinger Weißbier, Klatenecker, Wýwar alebo Rohozec. Samozrejmosťou je skvelý hudobný program, atrakcie pre deti alebo aj pivné súťaže – hod podpivníkom na cieľ, pitie piva na čas, prenášanie plného sudu či udržať prázdny sud na čas.

Tento rok sa festival koná 17. – 18.8

web doubleagency.sk
e-mail info@doubleagency.sk
TOP
X