×

Staň sa redaktorom!

Informačný portál mojenmnv.sk je jediný funkčný info portál v novomestskom okrese. Staň sa jeho súčasťou aj ty.

Okrem písaniu článkov sa venujeme aj tvorbe videí, reportáži, ankiet či fotoreportov. Ak máš čim prispieť, baví ťa písanie, tvorba videí alebo fotografovanie, tak sa nám ozvi. Získaš super tím, nové skúsenosti a veľa iného.

Mesačne náš web zaznamená viac ako 10 000 návštev a ako jediní máme všetky aktívne a zaujímavé Facebook stránky v okolí, vďaka čomu máme dokopy okolo 23 000 fanúšikov.

K tomu sa ešte venujeme mestu a ľudom, podporujeme okolité akcie a pomáhame tunajším podnikateľom.

Zabudnuté heslo

OpenJazzFest

Zelená voda

Jediný a jedinečný open air jazzový festival na Slovensku sa koná na Zelenej vode – rekreačné stredisko v blízkosti Nového Mesta nad Váhom. Pódium na vode, prírodný amfiteáter priamo vedľa pláže, nasvietená a čeriaca sa hladina v zornom uhle publika – to sú sprievodné atribúty spoludotvárajúce jedinečnú a osobitú atmosféru festivalu.

Počas svojho dlhoročného fungovania si festival vybudoval dobré meno doma i vo svete. OpenJazzFest počas predošlých ročníkov privítal viac ako 20 tisíc návštevníkov a desiatky rôznych interpretov so zameraným na všetky druhy jazzu. Od etno – cez jazzrock, melodický jazzpop až po novátorský progresívny jazz.

Na pódiu vystupujú okrem domácich aj muzikanti z Česka, Poľska, Švajčiarska, Kolumbie či USA.

Presný čas na tento rok ešte nie je.

názov openjazzfest.sk
adresa tibor.zelenay@openjazzfest.sk
telefón Open Jazz Fest
TOP
X