×

Staň sa redaktorom!

Informačný portál mojenmnv.sk je jediný funkčný info portál v novomestskom okrese. Staň sa jeho súčasťou aj ty.

Okrem písaniu článkov sa venujeme aj tvorbe videí, reportáži, ankiet či fotoreportov. Ak máš čim prispieť, baví ťa písanie, tvorba videí alebo fotografovanie, tak sa nám ozvi. Získaš super tím, nové skúsenosti a veľa iného.

Mesačne náš web zaznamená viac ako 10 000 návštev a ako jediní máme všetky aktívne a zaujímavé Facebook stránky v okolí, vďaka čomu máme dokopy okolo 23 000 fanúšikov.

K tomu sa ešte venujeme mestu a ľudom, podporujeme okolité akcie a pomáhame tunajším podnikateľom.

Zabudnuté heslo

Hotel Perla ***

Zelená voda 7

Hotel Perla ponúka ubytovanie v príjemnom prostredí rekreačnej lokality Zelená Voda pri Novom Meste nad Váhom. Rekreačná oblasť Zelená voda sa nachádza 1 kilometer od diaľnice D1 a 5 minút jazdy autom od mesta.

Hotel ponúka 20 dvojlôžkových izieb, 3 apartmány, kaviareň a reštauráciu. Zrekonštruované izby s manželskými alebo oddelenými posteľami majú vlastný balkón, južne orientovaný na záhradu a celý areál Zelenej vody, kúpeľňu so sprchovým kútom, LED TV a bezplatné wifi pripojenie na internet. Samozrejmosťou je aj bezplatné parkovanie priamo pred hotelom.

V priamom susedstve hotela sa nachádza pláž Perla s veľkosťou viac ako 10 000 m², na ktorej sa nachádza aj ihrisko na plážový volejbal. Hneď vedľa sa nachádzajú 4 antukové tenisové kurty a krytá tenisová hala s dvoma kurtami.

názov Hotel Perla ***
adresa Zelená voda 7
telefón 032 / 771 39 03
e-mail hotel@hotelperla.sk
web hotelperla.sk
facebook Hotel Perla Zelená Voda
instagram Hotel Perla
tripadvisor Hotel Perla
pondelok Nonstop
utorok Nonstop
streda Nonstop
štvrtok Nonstop
piatok Nonstop
sobota Nonstop
nedeľa Nonstop
TOP
X