×

Staň sa redaktorom!

Informačný portál mojenmnv.sk je jediný funkčný info portál v novomestskom okrese. Staň sa jeho súčasťou aj ty.

Okrem písaniu článkov sa venujeme aj tvorbe videí, reportáži, ankiet či fotoreportov. Ak máš čim prispieť, baví ťa písanie, tvorba videí alebo fotografovanie, tak sa nám ozvi. Získaš super tím, nové skúsenosti a veľa iného.

Mesačne náš web zaznamená viac ako 10 000 návštev a ako jediní máme všetky aktívne a zaujímavé Facebook stránky v okolí, vďaka čomu máme dokopy okolo 23 000 fanúšikov.

K tomu sa ešte venujeme mestu a ľudom, podporujeme okolité akcie a pomáhame tunajším podnikateľom.

Zabudnuté heslo

Prax partnerských miest vznikla v Európe po druhej svetovej vojne ako spôsob priviesť obyvateľov ku vzájomnému bližšiemu porozumeniu a ako spôsob, ako podporiť cezhraničné styky. Najpopulárnejšia je táto koncepcia dodnes v Európe, postupom času sa rozšírila aj na iné svetadiely, čo viedlo niekedy k veľmi zaujímavých partnerstvám.

Mesto Nové Mesto nad Váhom takto spolupracuje so šiestimi mestami a zároveň je aj členom Nových miest Európy, kde sa členom môže stať len mesto, ktoré má v názve Nové Mesto (Nové Město, Nowe Miasto, Neustadt alebo Újvaros).

Bad Neustadt an der Saale, Bergneustadt, Breuberg-Neustadt, Neuenstadt am Kocher, Neustadt (Dosse), Neustadt (Eichsfeld), Neustadt (Hessen), Neustadt (Spree), Neustadt (Wied), Neustadt/Harz, Neustadt/Harz, Neustadt am Kulm, Neustadt am Main, Neustadt am Reinstag, Neustadt am Rübenberge, Neustadt an der Aisch, Neustadt an der Donau, Neustadt an der Orla, Neustadt an der Rems, Neustadt an der Waldnaab, Neustadt an der Weinstraße, Neustadt bei Coburg, Neustadt in Holstein, Neustadt in Sachsen, Neustadt-Glewe, Titisee-Neustadt

Neustadtl an der Donau, Viedenské Nové Mesto

Dunaújváros

Nové Město pod Smrkem, Nové Město nad Metují, Nové Město na Moravě

Nowe Miasto nad Pilicą, Nowe Miasto Lubawskie

Nové Mesto nad Váhom

TOP
X