×

Staň sa redaktorom!

Informačný portál mojenmnv.sk je jediný funkčný info portál v novomestskom okrese. Staň sa jeho súčasťou aj ty.

Okrem písaniu článkov sa venujeme aj tvorbe videí, reportáži, ankiet či fotoreportov. Ak máš čim prispieť, baví ťa písanie, tvorba videí alebo fotografovanie, tak sa nám ozvi. Získaš super tím, nové skúsenosti a veľa iného.

Mesačne náš web zaznamená viac ako 10 000 návštev a ako jediní máme všetky aktívne a zaujímavé Facebook stránky v okolí, vďaka čomu máme dokopy okolo 23 000 fanúšikov.

K tomu sa ešte venujeme mestu a ľudom, podporujeme okolité akcie a pomáhame tunajším podnikateľom.

Zabudnuté heslo

Minifarma

Rodinná farma uprostred krásnej prírody

Podjavorinské kopce, v obci Lubina, sú domovom viac ako stovky úchvatných zvierat. Nachádza sa tu totižto farma, ktorá zaujme nielen prostredím.

Minifarma je areálom, ktorý je s láskou ručne vybudovaný majiteľmi a zároveň ošetrovateľmi zvierat. Na priestore presahujúcom jeden hektár žije celoročne viac ako 100 zvierat, ktoré sú jedinečné hlavne malým vzrastom. Ide predovšetkým o miniatúry klasických hospodárskych zvierat ako sú ovce, kozy, kone, kravy, lamy, oslíkovia, prasiatka, kačky, husi alebo sliepky.

Jedinečnosť tejto farmy je v tom, že návštevníci si môžu počas svojho časovo neobmedzeného vstupu pozrieť všetky zvieratá zblízka, nakŕmiť ich, pohladkať ich alebo vojsť k ním do ohrady a pozorovať ich.
Výhodou Minifarmy je aj oddychová zóna, do ktorej zvieratá nemajú prístup, no je na ne pekne vidno. Tu si môžu návštevníci odpočinúť, posedieť, kúpiť niečo na jedenie alebo si tu dokonca spraviť vlastný piknik či využiť tamojšie ohnisko na opekanie.

minifarma.sk

TOP
X